Šunys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Šunys

Čia yra forumas, kuriame galėsime auginti virtualius šunis
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Uglius baisusis veidas

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 202
Join date : 2012-08-29

Uglius baisusis veidas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Uglius baisusis veidas   Uglius baisusis veidas EmptyŠt. 09 01, 2012 3:54 pm

Uglius baisusis veidas UGLIEST_DOG_BRITAIN
Toks jau aš gimiau... Niekada nesu matęs pasaulio, taip aš aklas, niekada negalėjau graužti kaulo, taip mano dantys kreivi... Bet visa tai atpirko mano šeimininko meilė. Jis su manim žaisdavo, bėgiodavo.... O jo ranka buvo tokia švelni...
Galvojate kas atsitiko?
Ogi pats baisiausias dalykas mano gyvenime, mano mielasis, linksmasis šeimininkas mirė nuo sunkios ligos, o jo sesė manimi pasibjaurėjo, pririšo prie medžio ir paliko. Aš nesuvokiau kas atsitiko, tik supratau jog mano šeimininko jau nebebus... Mane išgelbėjo kiti žmonės ir jie atvedė čia. Man čia labai liūdna, niekas nežaidžia su manim ir nebėgioja... Prašau pasiimk mane ir parodyk, kad grožis tai ne viskas...
_____________________________________________________________________________________
Vardas: Uglius
Amžius: 3m.
Veislė: -
Lytis: Patinas
Atgal į viršų Go down
https://sunys5896.forumlt.com
 
Uglius baisusis veidas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šunys :: Miesto centras :: Gyvūnų globos namai-
Pereiti į: